Event

event

BİLİŞİM SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURULARI NİHAİ SONUÇLARI

14.01.2020 tarihinde yapılan giriş sınavı sonucunda Araştırma Görevlisi kadrosuna yapılan başvuruların nihai değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

ADI VE SOYADI

ALES SAY PUANI

DİL PUANI

MEZUNİYET NORM

GİRİŞ SINAVI

SONUÇ

DEĞERLENDİRME

Burcu Koç

92,17231

86,25

74,10

72

80,11

ASİL

Arif Ozan Kızıldağ

97,81597

91,25

66,63

72

80,06

ASİL

Kerem Nazlıel

86,94127

87,50

69,43

72

77,26

YEDEK

Doğukan Göksu

91,73726

93,75

70,36

63

76,90

YEDEK

Yıldız Uzun

80,56529

88,75

90,20

40

72,10

RET

Fatih Bildirici

80,02718

80

73,86

33

64,07

RET

*Bundan sonraki işlemler için kabul edilen adaylara e-posta yolu ile bilgi verilecektir.

Announcement Category

SİBER GÜVENLİK ANABİLİM DALI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURUSU NİHAİ SONUÇLARI

14.01.2020 tarihinde yapılan giriş sınavı sonucunda Araştırma Görevlisi kadrosuna yapılan başvuruların nihai değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

ADI VE SOYADI

ALES SAY PUANI

DİL PUANI

MEZUNİYET 100'LÜK SİSTEM

GİRİŞ SINAVI

TOPLAM

DEĞERLENDİRME

Bulut Ulukapi

97,04908

95,00

68,03

85

84,52

 ASİL

Aslı Başak Civek

87,06826

86,25

69,43

84

80,77

 YEDEK

Deniz Demir

81,39225

92,5

87,16

67

79,92

 RET

* Bundan sonraki işlemler için kabul edilen adaylara e-posta yolu ile bilgi verilecektir.

Announcement Category

BİLİŞSEL BİLİMLER ANABİLİM DALI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURUSU NİHAİ SONUÇLARI

14.01.2020 tarihinde yapılan giriş sınavı sonucunda Araştırma Görevlisi kadrosuna yapılan başvuruların nihai değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

ADI VE SOYADI

ALES EA PUANI

DİL PUANI

MEZUNİYET 100'LÜK SISTEM

GİRİŞ SINAVI

TOPLAM

DEĞERLENDİRME

Mert Küskü

87,69937

92,50

82,73

78,4

83,90

ASİL

Barış Bulut Gezer

95,36391

97,50

73,4

71,4

81,80

YEDEK

Şura Genç

79,24513

92,50

93,00

69

81,62

RET

Tuğçe Nur Bozkurt Pekçetin

79,64492

100,00

90,66

62,6

79,87

RET

Melis Kızıldemir

79,88679

91,25

82,26

72,4

79,49

RET

Zuhal Ormanoğlu

83,5113

96,25

73,40

64

75,90

RET

Ali Can Serhan Yılmaz

84,68749

85,00

56,13

64,4

70,07

RET

Ekinsu Özkazanç

87,07079

98,75

90,20

SINAVA GİRMEDİ

63,06

RET

* Bundan sonraki işlemler için kabul edilen adaylara e-posta yolu ile bilgi verilecektir.

Announcement Category

MODELLEME VE SİMÜLASYON ANABİLİM DALI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURUSU NİHAİ SONUÇLARI

14.01.2020 tarihinde yapılan giriş sınavı sonucunda Araştırma Görevlisi kadrosuna yapılan başvuruların nihai değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

ADI VE SOYADI

ALES SAY PUANI

DİL PUANI

MEZUNİYET 100'LÜK SİSTEM

GİRİŞ SINAVI

SONUÇ

 

 

DEĞERLENDİRME

Oğuz Hanoğlu

96,91671

96,25

97,20

82

92,46

 

 

ASİL

Ayberk Aydın

95,70649

86,25

73,16

100

89,28

 

YEDEK

Damla Kıvılcım Demir

81,24826

93,75

67,33

15

58,45

 

 

RET

* Bundan sonraki işlemler için kabul edilen adaylara e-posta yolu ile bilgi verilecektir.

Announcement Category

SAĞLIK BİLİŞİMİ ANABİLİM DALI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURUSU NİHAİ SONUÇLARI

      14.01.2020 tarihinde yapılan giriş sınavı sonucunda Araştırma Görevlisi kadrosuna yapılan başvuruların nihai değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda verilmiştir.        

ADI VE SOYADI

ALES SAY PUANI

DİL PUANI

MEZUNİYET NOTU

(100'LÜK SİSTEM)

GİRİŞ

SINAVI

NİHAİ SONUÇ

SONUÇ (KABUL/RET)

Hüseyin Cahit Burduroğlu

90,85027

93,75

           90,90

58

81,15

ASİL

Pınar Can Varol

91,75308

98,75

84,6

41

75,08

YEDEK

Arda Eskin

90,38430

82,5

71,76

54

73,13

RET

Fatma Cankara

82,57504

96,25

81,8

44

71,99

RET

Anıl Berk Delikaya

84,98919

81,25

81,33

37

69,08

RET

Melike Çağlayan

76,76498

83,75

75,03

26

61,56

RET

Sevda Rafatov

82,25512

88,75

72,93

12

58,88

RET

Nurgül Karyağış

79,65911

91,25

72,46

3

55,74

RET

* Bundan sonraki işlemler için kabul edilen adaylara e-posta yolu ile bilgi verilecektir.

Announcement Category

METU Cyber Security Workshop will be held on December 19-20, 2019

METU Cyber Security Workshop will be held on December 19-20, 2019 at METU Cultural Convention Center  B-hall. Program is available at http://cybersecurityworkshop.ii.metu.edu.tr/en/program-presentation-schedule  
The workshop is open to all graduate and undergraduate students.   

This wokshop aims to share graduate, doctorate and other research studies; as well as be a gathering of academicians and to discuss possible joint studies and future collaborations.

In this workshop METU faculty members, research assistants and students will present their thesis and other academic studies.

There will be presentations of the laboratory / research groups in METU working on cyber security research.

This workshop is jointly organized by the following units.

  • METU Cyber Security Center, SIMER
  • METU Informatics Institute, Department of Cyber Security, II and CSEC
  • METU Institute of Applied Mathematics, Department of Cryptography, IAM and CRYP
  • METU Computer Engineering, CENG
  • METU Electrical and Electronics Engineering, EE
  • METU Computer Education and Instructional Technology, CEIT

We invite METU academics and students working in cyber security related fields to contribute to this workshop.

Announcement Category

Kanser Sistem Biyolojisi Laboratuvarı (KanSİL) Uygulamalı Birim Öğretim Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçları

Enstitümüz Kanser Sistem Biyolojisi Laboratuvarı (KanSİL) Uygulamalı Birim Öğretim Görevlisi Başvuruları Değerlendirilmiş olup Ön Değerlendirme Sonucunda sınava girecek adayların isimleri aşağıda belirtilmiştir.

ADI SOYADI

ALES

YABANCI DİL

LİSANS MEZUNİYETİ

 

DENİZ CANSEN KAHRAMAN

75.13

90.00

    3.55

 

Sınav Yeri: Enformatik Enstitüsü A Blok 1. Kat No: 108

Sınav Tarihi: 02.12.2019

Sınav Saati: 14:00

Announcement Category

Bilişsel Bilimler EABD 2.Grup Doktora ve Yüksek Lisans Programları Mülakat Sonuçları

Bilişsel Bilimler EABD Doktora ve Yüksek Lisans Programlarına 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için; 2.Grup Doktora Programı başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde ve 1./2.Grup Tezsiz Yüksek Lisans Programı başvuruları değerlendirmesi neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Doktora Programı Kabul Listesi

Aida Ben Halima (Bilimsel Hazırlık)

Lejla Hasandecic-Dapo (Bilimsel Hazırlık)

Emre Erçin

1. ve 2.Grup Tezsiz Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Deniz Beste Akdoğdu (Bilimsel Hazırlık)

Seda Aksoy (Bilimsel Hazırlık)

Semih Can Aktepe (Bilimsel Hazırlık)

Burcu Alakuş  (Bilimsel Hazırlık)

Hazal Arpacı (Bilimsel Hazırlık)

Mehmet İlteriş Bozkurt (Bilimsel Hazırlık)

Mert Can  (Bilimsel Hazırlık)

Hakan Mehmet Çolak (Bilimsel Hazırlık)

Ahmer A.F.A Darwish (Bilimsel Hazırlık)

Sedef Erdemli (Bilimsel Hazırlık)

Beyza Eren (Bilimsel Hazırlık)

Doruk Yiğit Erigüç (Bilimsel Hazırlık)

Elif Ebru Ersöyleyen (Bilimsel Hazırlık)

Melek Ertan (Bilimsel Hazırlık)

Sertuğ Gürel (Bilimsel Hazırlık)

Aybige Gürsoy (Bilimsel Hazırlık)

Mert Hasanoğlu

İpek Havuç

İrem Hergüner (Bilimsel Hazırlık)

Baran Kahyaoğlu

Efsun Kavaklıoğlu (Bilimsel Hazırlık)

Owaym Khan (Bilimsel Hazırlık)

Ali Çağatay Kuru (Bilimsel Hazırlık)

Sevgi Nalçakan (Bilimsel Hazırlık)

Hilal Nizamoğlu (Bilimsel Hazırlık)

Melis Odabaş (Bilimsel Hazırlık)

Sefa Burak Okcu (Bilimsel Hazırlık)

Rojda Özcan (Bilimsel Hazırlık)

Fatma Ece Özkan (Bilimsel Hazırlık)

Rıfat Can Salman (Bilimsel Hazırlık)

Ümmü Gülsüm Soydan (Bilimsel Hazırlık)

Ahmet Sülün (Bilimsel Hazırlık)

Elif Taştekin (Bilimsel Hazırlık)

Mert Türedioğlu (Bilimsel Hazırlık)

Nilay Yılmaz (Bilimsel Hazırlık)

Naz Buse Yılmaz

Announcement Category

Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora Programı Kabul Sonuçları

Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora programına 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 29 Nisan – 19 Haziran 2019 tarihleri arasından başvurularını tamamlamış 1.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde, programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

ÖNEMLİ NOT: Birinci grup kabul listesinde ismi bulunmayan adaylar, ikinci grup başvurularda tekrar değerlendirileceklerdir. Bu adaylar isterlerse 02-19 Ağustos 2019 tarihleri arasında açılacak online başvuru sisteminde mevcut başvurularında güncelleme yapabileceklerdir. İkinci grupta değerlendirilecek adayların mülakatları 27 Ağustos-5 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ayrıntılı bilgiye Enformatik Enstitüsü web sayfası http://ii.metu.edu.tr/tr/duyuru/lisansustu-basvurularla-ilgili-onemli-duyuru adresinden ulaşabilirsiniz.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

1.Grup Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora Programı Kabul Listesi

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

DOKTORA

Soyadı

Adı

Soyadı

Adı

Soyadı

Adı

AFŞİN

YASİN

DEMİREL

ERSİN

ALBAYRAK

AHMET

AĞKOÇ

DİLAN

DİLDAR

YEŞİM

BALKAN

ÖZER

AKSOY

ECEM

ELGÜN

EMRE

DENİZER

RAUF KAAN

ALTUNSARAY

MURAT

KARAHANÇER

ENES BERK

EKEN

İSA CEM

BALLIKAYA

ÖZCAN

NAZLIEL

KEREM

GÜNAY

RAMAZAN

Bayar

Alp

SİVRİ

ALİ HAYDAR

ÖZDEMİR

SERKAN

BAYAZIT

FARUK TOLGA

UĞURLUOĞLU

FARUK ÖZENÇ

PİŞİRİR

ERHAN

BÖCÜ

MAHMUT UĞUR

TUNCER

BERNA

ÇINAR

ENES RECEP

UĞURHAN

MERT

DAYAN

PELİN

YANDIK

YÜCELEN BAHADIR

ERKUL

ANIL

FINDIK

BARIŞ

GÖLTAŞ

YILMAZ TAYLAN

GÜLER

MURAT CAN

Güran

Ali Kerem

KARAKAYA

ÖMER FARUK

KARLI

Berat Tuna

KİREN

KUTAY

KOÇ

BURCU

Kurt

Hurşit Ozan

KÜÇÜKKAYKI

HASAN TAHSİN

ÖZDEMİR

RÜSTEM OZAN

ÖZTÜRK

ÖMER

PUSAT

FİKRİCAN

TAYIB

MUTAKABBIR AHMED

TOPÇU

KAAN

ÜNAL

TOYAN

YILMAZ

RABİA ŞEYMA

 

Announcement Category

Pages

Subscribe to RSS - Event