Announcement

announcement

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programına, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, 18 Eylül 2019 saat 10:00'da oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

Soyadı

Adı

AVCI

EMRAH

ÇETINKAYA

SERBAY

DEMİREL

ABDULLAH

DİNÇ

DENİZ GÖRKEM

ERGİN

UMUT

GÜLDEN

ÇINAR

KAYA

HAZAL

MUTLU

EMRE

SEHLİKOĞLU

MUSTAFA EMİR

SELVİTOPU

UTKU

ŞAHİN

HİLAL

ŞAHİN

NAZENİN

TOKSAVUL

MURAT

YILDIRIM

FATİH AYKUT

Announcement Category

Sağlık Bilişimi EABD ve Biyoenformatik Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Sağlık Bilişimi EABD Doktora ve Yüksek Lisans Programları ile Biyoenformatik Yüksek Lisans Programına, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Doktora Programı Kabul Listesi

Sercan Çadırcı (Bilimsel Hazırlık)

Gizem Göktepe

Meriç Kınalı

2.Grup Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Burhan Eyüboğlu (Bilimsel Hazırlık)

Pınar Can Varol (Bilimsel Hazırlık)

Reza Yahyaei (Bilimsel Hazırlık)

2.Grup Biyoenformatik Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Hüseyin Cahit Burduroğlu (Bilimsel Hazırlık)

Nazır Bilal Yavuz (Bilimsel Hazırlık)

Announcement Category

Çoklu Ortam Bilişimi 2.Grup Doktora ve Yüksek Lisans Programları Mülakat Sonuçları

Modelleme ve Simülasyon EABD Çoklu Ortam Bilişimi Doktora ve Yüksek Lisans Programlarına 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Çoklu Ortam Bilişimi Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Faraz Badalı Naghadeh

Damla Kıvılcım Demir

Alperen İnci

Announcement Category

Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora Programı Kabul Sonuçları

Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora programına 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde, programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora Programı Kabul Listesi

Tezli Yüksek Lisans

 

Soyadı

Adı

 

AKDOĞANBULUT

HANİFE

 

AYDOĞDU

ŞÜKRÜ SİNAN

 

BAYTEMİR

SADETTİN BURAK

 

BİTLİSLİ ERDİVAN

HALİME EDA

 

ÇAKICI

UĞUR

 

DURDURAN

MELİKE

 

GORMEZOGLU

MEHMET MELİH

 

GÖKDEMİR

ALİ

 

GÖKSU

DOĞUKAN

 

GÜNAYDIN

GÖKÇE

 

KIZILDAĞ

ARİF OZAN

 

KOCADAĞ

ŞEVKİ

 

ŞİMŞEK

BUSE

 

TERZİOĞLU

ARİF CAN

 

UĞURCALI

MUHAMMET FARUK

 

ÜZMEZ

BAĞIŞCAN

 

Tezsiz Yüksek Lisans

 

Soyadı

Adı

 

AKAR

SALİH

 

AKSOY

ONUR

 

ALATAŞ

ŞÜKRÜ

 

AVCİ

CAN

 

ÇİLEK

MUHAMMET FATİH

 

DOĞANAY

DOĞAN

 

GURALLAR

MEHMET EGEMEN

 

GÜNER

İREM

 

GÜRCAN

MEHMET

 

ÖZKAN

ÖZGÜN

 

SEVİNÇ

ÇAĞLAR

 

TAŞ

CANER

 

Doktora

Soyadı

Adı

METO

SERPİL

ÖNDER

NAZIRE MERVE

ŞENGÜL

ZAFER

ULUOGLAKCI

CEM

UZUN

YILDIZ

Announcement Category

Software Management Secondary Education MSc Non-Thesis Program Admission Results

In the Second phase of the application, as a result of Academic council decision for Software Management MSc Non-Thesis Program for the 2019-2020 Fall Semester, the names of the students who are accepted to the program are as follows:

Second Phase Compensatory Program Acceptance List 

Surname Name
HASDE AYLİN
KAHRAMAN ALKAN
KOÇ MÜGE
ŞEN ÖZGÜN
ÜNAL ERCAN
YÜKSEK YAHYA

Announcement Category

YÖK 100/2000 Doktora Burs Programı Başvuruları

YÖK 100/2000 Doktora Burs Programı 'nın aşağıda belirtilen öncelikli alan için Enformatik Enstitüsüne 04 Eylül 2019 Çarşamba günü mesai bitimine (17:00) kadar başvuru yapılacaktır.

Öncelikli alanlar:

● Veri Bilimi/Bulut Bilişim

Başvurular elden basılı dokümanlarla yapılacak olup aşağıda listelenen belgeler Enformatik Enstitüsü Öğrenci İşleri Ofisine teslim edilecektir.

Genel kosullar:

 

a) T.C. vatandaşı olmak.

b) Doktora programı için yüksek lisans derecesine, Bütünleşik doktora programı için

lisans derecesine sahip olmak.

c) Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin ve başvuru yapılacak yükseköğretim

kurumunun belirlediği başvuru ve kabul şartlarını taşıyor olmak.

ç) Kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonları ile Devlet veya Vakıf

Yükseköğretim Kurumlarının öğretim elemanı kadrolarında çalışmıyor olmak.

d) Halen devlet yükseköğretim kurumunda doktora eğitimine devam ediyorsa tez

aşamasına geçmemiş olmak.

Gerekli belgeler:

● Transkript (Lisans ve Yüksek Lisans)

● ALES Sonuç Belgesi

● Yabancı Dil Sonucu

● Burs programına başvurmak istediğine dair başvurmak istediği alanı belirten ve iletişim bilgilerini içeren (adres, telefon numarası, e-posta) dilekçe

● Çalışma belgesi (İlgili Makama hitaben yazılacak olup işe başlama tarihi belirtilmiş olmalıdır.)

Halen ODTÜ'de doktora öğrencisi olmayan bursiyer adaylarının başvuru yapacakları öncelikli alanla uygun bir tez konusunda çalışmak üzere ODTÜ'de doktora başvurusu da yapmaları ve kabul edilmeleri gereklidir. Öncelikli alanla ilgili bir bölüm ve tez konusunda doktora öğrencisi olmayan adayların burs başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonları ile devlet veya vakıf yükseköğretim kurumlarının öğretim elemanı kadrolarında çalışanlar ile halen devlet yükseköğretim kurumunda doktora eğitimine devam eden öğrenciler bu burstan faydalanamayacaktır. Tez aşamasına geçmiş olmak için doktora tez önerisi aşamasını başarı ile tamamlamak gerekmektedir.

Announcement Category

Department of Cyber Security Graduate Programs 2nd Group Interviews Announcement

Related to the 2019-2020 Fall applications for Cyber Security (MS-Non Thesis) programs:

Interviews for MS with Non Thesis in Cyber Security will be held on September 05, 2019 at 09:30 a.m..

Note: Candidates who attended to interview on June 27 don’t have obligation to attend the interview again.

Candidates listed below are expected to be present at Classroom II-02.

Soyadı Adı
AVCI EMRAH
BEKTAS BARIŞ
ÇETINKAYA SERBAY
DEMİREL ABDULLAH
DİNÇ DENİZ GÖRKEM
Ergin Umut
GÜLDEN ÇINAR
GÜLTEKİN MERTCAN
GÜRCAN MEHMET
KAPI METİN
KAYA HAZAL
KESKİN UMUR CAN
MUTLU EMRE
PEHLİVAN VOLKAN
SAĞIRSOY ORÇUN
SEHLİKOĞLU MUSTAFA EMİR
SELVİTOPU UTKU
ŞAHİN HİLAL
ŞAHİN NAZENİN
ŞEN SEÇKİN
TOKSAVUL MURAT
ÜNAL ERCAN
YILDIRIM FATİH AYKUT

Announcement Category

Multimedia Informatics 2nd Group PhD and MS Programs Interview Announcement

Related to the applications made to the Department of Modelling and Simulation Multimedia Informatics PhD and MS Programs for 2019-2020 Acadeic Year Fall Term, 2nd group interviews will be held on Tuesday, September 3, 2019.

Candidates listed below are expected to be present in front of Classroom II-01 (S-01) 15 minutes before of their scheduled time of interview.

 

SIRA NO

ADI

SOYADI

MÜLAKAT SAATİ

PROGRAM

1

Faraz

Badalı Naghadeh

10.00

Yüksek Lisans

2

Murat

Balcı

10.15

3

Damla Kıvılcım

Demir

10.30

4

Alperen

İnci

10.45

5

Osman

Kayataş

11.00

6

Bağışcan

Üzmez

11.15

7

Volkan

Pehlivan

11.30

8

Ayhan

Taşyurt

11.45

9

Kemal Aytuğ

Temizöz

12.00

10

Abbas

Türkoğlu

12.15

11

Muhammed Faruk

Uğurcalı

13.30

12

Burak

Kök

13.45

1

Nevin

Eryılmaz

14.00

Doktora

2

Nazire Merve

Önder

14.15


  

Announcement Category

Pages

Subscribe to RSS - Announcement