Announcement

announcement

Software Management Secondary Education MSc Non-Thesis Program Admission Results

As a result of Academic council decision for Software Management MSc Non-Thesis Program for the 2019-2020 Spring Semester, the names of the students who are accepted to the program are as follows:

Second Phase Compensatory Program Acceptance List 

Surname Name
Alagöz Durali
Ateş Esra
Beyazarslan Alkım
Çınar Enes
Erkal Yiğit
Şahin Rukiye Şerife
Temizöz Kemal Aytuğ
Tüzer Zeynep Özge
Yaman Sercan

Announcement Category

Announcement for Medical Informatics Graduate Program Interview

Related to the 2019-2020 Spring applications for Medical Informatics (PhD.) program:

Interviews will be held on January 3, 2020 at 10:00.

Candidates listed below are expected to be present at in front of the Conference Hall-02 (S-06) before 15 minutes of their interview dates.

DAMLA DOKUZOĞLU

BURCU KARAKAYA

SERKAN YENER

Announcement Category

Announcement for Multimedia Informatics Graduate Programs Interviews

Related to the 2019-2020 Spring applications for Modelling and Simulation Department, Multimedia Informatics (MS/PhD) programs:

Interviews for MS and PhD in Multimedia Informatics will be held on January 2, 2020.

Candidates listed below are expected to be present at in front of the II-01 (S-01) before 15 minutes of their interview dates.

 

MODELLEME VE SİMÜLASYON (MODSİM)
ANA BİLİM DALI BAŞKANLIĞI
ÇOKLU ORTAM BİLİŞİMİ (MMI) PROGRAMI
2019-2020 / 2.DÖNEM BAŞVURULARI
MÜLAKAT LİSTESİ
02 OCAK 2020
SALON NO: S-01

S.NO

NAME

SURNAME

INTERVIEW DATE

PROGRAM

1

HALİL İBRAHİM

AKGÜN

10.00

M.S.

2

GÖRKEM

ARPACI

10.10

3

MURAT SEZGİN

BALOĞLU

10.20

4

BATUĞHAN

ÇAVUŞ

10.30

5

EREN BURAK

DEVECİ

10.40

6

YASİN

ERDOĞDU

10.50

7

MERİÇ

EREN

11.00

8

DENİZHAN

EROĞLU

11.10

9

MUSTAFA

KILINÇ

11.20

10

ELİF HİLAL

KORKUT

11.30

11

SEFA

KURTİPEK

11.40

12

ABDELRAHMAN

M.K.M.SOLİMAN

11.50

13

ÖVGÜ

ÖZDEMİR

13.00

14

YUNUS EMRE

ÖZERTAŞ

13.10

15

KUBİLAY HAKAN

ÖZKARDEŞLER

13.20

16

BURAK

ÖZMEN

13.30

17

BARIŞ DENİZ

SAĞLAM

13.40

18

İLHAN BİLGEHAN

ŞENAY

13.50

19

CAHİT YUSUF

TAŞ

14.00

20

KEMAL AYTUĞ

TEMİZÖZ

14.10

21

ABDULLAH MERT

TUNÇAY

14.20

22

ALİ İSKENDER

TURAN

14.30

23

ABBAS

TÜRKOĞLU

14.40

24

CELAL CENK

YAVUZ

14.50

25

CENBERK

YILDIZ

15.00

26

MEHMET BURAKHAN

YILDIZ

15.10

1

EGE

ERDEM

15.20

PhD.

2

OĞUZ

HANOĞLU

15.30

 

Announcement Category

2019-2020 Fall Semester Final Exams

Please follow the date and time information on the table. Times on OIBS (Student Affairs Information System) may not be accurate.

The list will be updated as soon as information about the missing classes is recieved.

DERSİN KODU FİNAL TARİHİ SAATİ YERİ
IS 523 2 Ocak 2020 16:45 II-02
SM 503 2 Ocak 2020 18:00 II-04
IS 503 6 Ocak 2020 08:40-11:30 II-02
CSEC 513 6 Ocak 2020 09:40 II-05
CSEC 591 6 Ocak 2020 12.40-13.30 II-02
IS 740 6 Ocak 2020 12:00-14:00 II-03
CSEC 507 6 Ocak 2020 13:40 II-04
MMI 727 6 Ocak 2020 13.40-16.30 II-06
IS 501 7 Ocak 2020 09:40 II-04
BIN 511 7 Ocak 2020 10.00-12.00 II-02
IS 718 7 Ocak 2020 13:30-16:00 II-04
MMI 701 7 Ocak 2020 13.40-16.30 II-01
MIN 530 7 Ocak 2020 13.40-16.00 II-05
COGS 542 7 Ocak 2020 14.40-17.30 II-03
COGS 502 7 Ocak 2020 14.40 II-02
SM 522 7 Ocak 2020 18:15-20:45 II-04
IS 709 8 Ocak 2020 09:40-12:30 II-06
BIN 506 8 Ocak 2020 10.00-12.00 II-01
IS 739 8 Ocak 2020 12:00-14:00 II-02
COGS 507 8 Ocak 2020 13.30 - 17.30 II-03
CSEC 522 8 Ocak 2020 13:40-16:30 II-06
SM 523 8 Ocak 2020 18:00 II-04
CSEC 501 9 Ocak 2020 09:40-12:30 II-04
IS 504 9 Ocak 2020 10:00 II-02
BIN 714 9 Ocak 2020 10.00-12.00 II-01
MIN 528 9 Ocak 2020 13.40-16.00 II-05
IS 566 9 Ocak 2020 13:40 II-04
IS 545 10 Ocak 2020 09:40 II-02
COGS 536 10 Ocak 2020 10.40-13.30 II-03
BIN 502 13 Ocak 2020 09.40-12.30 II-06
CSEC 525 13 Ocak 2020 10:00-12:00 II-04
IS 507 13 Ocak 2020 13:40 II-05
IS 531 13 Ocak 2020 13:40 II-06
IS 100 14 Ocak 2020 09:00-17:00 Enf Lab.
IS 524 14 Ocak 2020 09:40 II-01
IS 785 14 Ocak 2020 13:40 II-01
CSEC 506 14 Ocak 2020 13:40 II-06

Announcement Category

Kanser Sistem Biyolojisi Laboratuvarı (KanSİL) Uygulamalı Birim Öğretim Görevlisi Nihai Sonuçları

02.12.2019 tarihinde yapılan giriş sınavı sonucunda Kanser Sistem Biyolojisi Laboratuvarı (KanSİL) Uygulamalı Birim Öğretim Görevlisi olmaya hak kazanan adayın ismi aşağıda belirtilmektedir.

ADI SOYADI

ALES

LİSANS MEZUNİYET

YABANCI DİL

GİRİŞ SINAVI

TOPLAM

 

DENİZ CANSEN KAHRAMAN

75.12851

89.50

90.00

90.00

85.39

 

Announcement Category

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programına, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, 18 Eylül 2019 saat 10:00'da oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

Soyadı

Adı

AVCI

EMRAH

ÇETINKAYA

SERBAY

DEMİREL

ABDULLAH

DİNÇ

DENİZ GÖRKEM

ERGİN

UMUT

GÜLDEN

ÇINAR

KAYA

HAZAL

MUTLU

EMRE

SEHLİKOĞLU

MUSTAFA EMİR

SELVİTOPU

UTKU

ŞAHİN

HİLAL

ŞAHİN

NAZENİN

TOKSAVUL

MURAT

YILDIRIM

FATİH AYKUT

Announcement Category

Sağlık Bilişimi EABD ve Biyoenformatik Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Sağlık Bilişimi EABD Doktora ve Yüksek Lisans Programları ile Biyoenformatik Yüksek Lisans Programına, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Doktora Programı Kabul Listesi

Sercan Çadırcı (Bilimsel Hazırlık)

Gizem Göktepe

Meriç Kınalı

2.Grup Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Burhan Eyüboğlu (Bilimsel Hazırlık)

Pınar Can Varol (Bilimsel Hazırlık)

Reza Yahyaei (Bilimsel Hazırlık)

2.Grup Biyoenformatik Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Hüseyin Cahit Burduroğlu (Bilimsel Hazırlık)

Nazır Bilal Yavuz (Bilimsel Hazırlık)

Announcement Category

Çoklu Ortam Bilişimi 2.Grup Doktora ve Yüksek Lisans Programları Mülakat Sonuçları

Modelleme ve Simülasyon EABD Çoklu Ortam Bilişimi Doktora ve Yüksek Lisans Programlarına 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Çoklu Ortam Bilişimi Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Faraz Badalı Naghadeh

Damla Kıvılcım Demir

Alperen İnci

Announcement Category

Pages

Subscribe to RSS - Announcement