Announcement

announcement

Orientation Meetings

Dear Students,

There will be orientation and information meetings for new students who will be registered for 2019-2020 Fall semester.

Meetings' informations are given below.

Information Systems M.S and PhD. Programs

In class II-05 on Wednesday, 18 September 2019 at 11:00 am

Cyber Security M.S Programs

In class II-01 on Wednesday, 18 September 2019 at 10:00 am

Medical Informatics M.S Programs

In class II-02 on Wednesday, 18 September 2019 at 10:00 am

Bioinformatics M.S Programs

In class II-02 on Wednesday, 18 September 2019 at 10:00 am

Multimedia Informatics M.S Programs

In class II-04 on Wednesday, 18 September 2019 at 10:30 am

Cognitive Science M.S Programs

In class II-03 on Wednesday, 18 September 2019 at 10:00 am

The following forms, which will be provided by us to the attending students , will be filled on the same day together with the administrative advisors.

 

Öğrenci Bilgi Formu/Student Information Form

Öğrenci Not formu/Student Grade Form

Bilimsel Hazırlık Formu/Scientific Preparation Form

 

In order to complete the forms mentioned above, our students are required to bring the following documents to the meeting.

1 Adet vesikalık resim/1 passport picture

1 Transcript (Undergraduate)

 

* Participation is mandatory for the meeting. We congratulate our new students and wish them success.

Announcement Category

2017-2018 Spring Semester Final Exams

Please follow the date and time information on the table. Times on OIBS (Student Affairs Information System) may not be accurate.

The list will be updated as soon as information about the missing classes is recieved

DERSİN KODU FİNAL TARİHİ SAATİ YERİ
IS 580 23 Mayıs 2018 09:40-12:30 II-04
IS 728 23 Mayıs 2018 10:00 II-02
IS 747 23 Mayıs 2018 14:00 II-05
COGS 501 24 Mayıs 2018 13:40 - 16:30 II-01
CSEC 507 24 Mayıs 2018 13:40-16:30 II-02
IS 501 25 Mayıs 2018 13:40-16:00 II-02
SM 515 26 Mayıs 2018 09:40-12:00 II-05
IS 503 28 Mayıs 2018 09:40-12:30 II-02
CSEC 592 28 Mayıs 2018 12:40-13:30 II-02
CSEC 502 28 Mayıs 2018 13:40-16:30 II-02
MIN 524 29 Mayıs 2018 13:30 - 16:00 II-04
IS 507 29 Mayıs 2018 09:40 II-02
IS 502 29 Mayıs 2018 13:40 II-06
IS 504 29 Mayıs 2018 14:00 II-02
SM 561 29 Mayıs 2018 17:30 II-05
COGS 528 30 Mayıs 2018 09:00 II-03
COGS 502 30 Mayıs 2018 09:30 - 12:30 II-01
BIN 506 30 Mayıs 2018 10:00 - 12:00 II-05
CSEC 506 30 Mayıs 2018 13:40 II-06
MMI 727 31 Mayıs 2018 09:40 II-06
IS 787 31 Mayıs 2018 10:00 II-02
IS 724 31 Mayıs 2018 10:40 II-05
IS 771 31 Mayıs 2018 13:40 II-06
MIN 711 31 Mayıs 2018 13:30 - 16:00 II-04
BIN 508 01 Haziran 2018 09:30 - 12:30 II-01
CSEC 504 01 Haziran 2018 10:00 II-02
MIN 533 01 Haziran 2018 10:00 - 13:00 II-05
COGS 532 04 Haziran 2018 09:30 - 11:30 II-01
CSEC 510 04 Haziran 2018 10:00 II-02
COGS 536 04 Haziran 2018 13:40 II-03
IS 739 04 Haziran 2018 13:40 II-05
SM 512 04 Haziran 2018 18:00 II-05
DERSİN KODU PROJE VE SUNUM TARİHLERİ SAATİ YERİ
COGS 522 24 Mayıs 2018 11:40 - 14:30 II-03
MIN 503 25 Mayıs 2018 09:30 - 12:30 II-04
BIN 717 29 Mayıs 2018 10:00 - 12:00 II-05
BIN 503 29 Mayıs 2018 13:40 ENF.LAB.
BIN 515 31 Mayıs 2018 09:40 - 12:30 II-01
DERSİN KODU TAKE-HOME SAATİ YERİ
COGS 555      

Announcement Category

Kanser Sistem Biyolojisi Laboratuvarı (KanSİL) Uygulamalı Birim Öğretim Görevlisi Nihai Sonuçları

14.10.2019 tarihinde yapılan giriş sınavı sonucunda Kanser Sistem Biyolojisi Laboratuvarı (KanSİL) Uygulamalı Birim Öğretim Görevlisi olmaya hak kazanan adayın ismi aşağıda belirtilmektedir.

ADI SOYADI

ALES

LİSANS MEZUNİYET

YABANCI DİL

GİRİŞ SINAVI

TOPLAM

 

DENİZ CANSEN KAHRAMAN

75.12851

89.50

90.00

92.50

86.14

 

Announcement Category

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Siber Güvenlik EABD Tezsiz Yüksek Lisans Programına, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, 18 Eylül 2019 saat 10:00'da oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

Soyadı

Adı

AVCI

EMRAH

ÇETINKAYA

SERBAY

DEMİREL

ABDULLAH

DİNÇ

DENİZ GÖRKEM

ERGİN

UMUT

GÜLDEN

ÇINAR

KAYA

HAZAL

MUTLU

EMRE

SEHLİKOĞLU

MUSTAFA EMİR

SELVİTOPU

UTKU

ŞAHİN

HİLAL

ŞAHİN

NAZENİN

TOKSAVUL

MURAT

YILDIRIM

FATİH AYKUT

Announcement Category

Sağlık Bilişimi EABD ve Biyoenformatik Yüksek Lisans Programı 2.Grup Mülakat Sonuçları

Sağlık Bilişimi EABD Doktora ve Yüksek Lisans Programları ile Biyoenformatik Yüksek Lisans Programına, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Doktora Programı Kabul Listesi

Sercan Çadırcı (Bilimsel Hazırlık)

Gizem Göktepe

Meriç Kınalı

2.Grup Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Burhan Eyüboğlu (Bilimsel Hazırlık)

Pınar Can Varol (Bilimsel Hazırlık)

Reza Yahyaei (Bilimsel Hazırlık)

2.Grup Biyoenformatik Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Hüseyin Cahit Burduroğlu (Bilimsel Hazırlık)

Nazır Bilal Yavuz (Bilimsel Hazırlık)

Announcement Category

Çoklu Ortam Bilişimi 2.Grup Doktora ve Yüksek Lisans Programları Mülakat Sonuçları

Modelleme ve Simülasyon EABD Çoklu Ortam Bilişimi Doktora ve Yüksek Lisans Programlarına 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Çoklu Ortam Bilişimi Yüksek Lisans Programı Kabul Listesi

Faraz Badalı Naghadeh

Damla Kıvılcım Demir

Alperen İnci

Announcement Category

Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora Programı Kabul Sonuçları

Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora programına 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı sonbahar dönemi için, 2.Grup başvurularına ait yapılan mülakatlar neticesinde, programa kabul edilen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

* Programa yeni kabul edilen öğrencilerimizle ayrıca, etkileşimli kayıtlar haftasında oryantasyon toplantısı yapılacak olup, web sayfamız üzerinden toplantı tarih ve saat bilgileri yayınlanacaktır.

2.Grup Bilişim Sistemleri EABD Yüksek Lisans ve Doktora Programı Kabul Listesi

Tezli Yüksek Lisans

 

Soyadı

Adı

 

AKDOĞANBULUT

HANİFE

 

AYDOĞDU

ŞÜKRÜ SİNAN

 

BAYTEMİR

SADETTİN BURAK

 

BİTLİSLİ ERDİVAN

HALİME EDA

 

ÇAKICI

UĞUR

 

DURDURAN

MELİKE

 

GORMEZOGLU

MEHMET MELİH

 

GÖKDEMİR

ALİ

 

GÖKSU

DOĞUKAN

 

GÜNAYDIN

GÖKÇE

 

KIZILDAĞ

ARİF OZAN

 

KOCADAĞ

ŞEVKİ

 

ŞİMŞEK

BUSE

 

TERZİOĞLU

ARİF CAN

 

UĞURCALI

MUHAMMET FARUK

 

ÜZMEZ

BAĞIŞCAN

 

Tezsiz Yüksek Lisans

 

Soyadı

Adı

 

AKAR

SALİH

 

AKSOY

ONUR

 

ALATAŞ

ŞÜKRÜ

 

AVCİ

CAN

 

ÇİLEK

MUHAMMET FATİH

 

DOĞANAY

DOĞAN

 

GURALLAR

MEHMET EGEMEN

 

GÜNER

İREM

 

GÜRCAN

MEHMET

 

ÖZKAN

ÖZGÜN

 

SEVİNÇ

ÇAĞLAR

 

TAŞ

CANER

 

Doktora

Soyadı

Adı

METO

SERPİL

ÖNDER

NAZIRE MERVE

ŞENGÜL

ZAFER

ULUOGLAKCI

CEM

UZUN

YILDIZ

Announcement Category

Software Management Secondary Education MSc Non-Thesis Program Admission Results

In the Second phase of the application, as a result of Academic council decision for Software Management MSc Non-Thesis Program for the 2019-2020 Fall Semester, the names of the students who are accepted to the program are as follows:

Second Phase Compensatory Program Acceptance List 

Surname Name
HASDE AYLİN
KAHRAMAN ALKAN
KOÇ MÜGE
ŞEN ÖZGÜN
ÜNAL ERCAN
YÜKSEK YAHYA

Announcement Category

Pages

Subscribe to RSS - Announcement